Co warto wiedzieć o manicure hybrydowym?

Manicure hybrydowy to wybawienie dla zajętych kobiet, które mimo braku czasu chcą się cieszyć pięknymi paznokciami. Do jego wykonania używa się specjalnych lakierożeli, które można wysuszyć jedynie w lampie UV. Dzięki temu od razu po zrobieniu manicure możemy wrócić do swoich codziennych czynności bez obaw, że lakier nam odpryśnie lub się uszkodzi – jest całkowicie suchy i twardy, nawet nieco twardszy od zwykłych lakierów. Ta jego właściwość pozwala także zabezpieczyć nasze paznokcie przed pęknięciami i uszkodzeniami. Co prawda nałożenie hybryd jest dość czasochłonne, zwłaszcza, jeśli najpierw musimy ściągnąć poprzednie, ale tutaj doskonałym rozwiązaniem będzie po prostu wizyta u kosmetyczki w Poznaniu ze swiaturody.com.

Poznań jest miastem, w którym popularność manicure hybrydowego bardzo szybko rośnie i wiele kobiet decyduje się na jego regularne wykonywanie. Niektóre próbują same, ale nierzadko jeden zabieg zajmuje im 3 godziny, podczas kiedy w salonie kosmetycznym profesjonalistka upora się ze wszystkim w godzinę. Kolejną wielką zaletą lakierożeli, dzięki której oszczędzamy czas, jest ich niesamowita trwałość – możemy je nosić nawet przez 3-4 tygodnie. Jeśli manicure jest wykonany w prawidłowy sposób, jedynym powodem, aby go ściągnąć, będzie po prostu widoczny duży odrost. Hybrydy również przepięknie lśnią, prawie jak lustrzana tafla – o wiele bardziej niż tradycyjne lakiery. Ich dostępność też jest w tej chwili bardzo duża – produkuje je wiele firm i mamy do wyboru szeroką gamę kolorystyczną. Nie brakuje także szkoleń dla kosmetyczek w tej dziedzinie, co oznacza, że możemy liczyć, iż w salonie kosmetycznym zostanie nam zrobiony piękny manicure zgodny z najnowszymi trendami.

Hybrydy pozwalają również na wygodne i perfekcyjne malowanie oraz wykonywanie zdobień – z racji tego, że zastygają dopiero w lampie UV, mamy bardzo dużo czasu na ewentualne poprawki. To też duża zaleta, bo ilekroć nam się zdarzyło nierówno pomalować paznokcie tylko przez to, że zwykły lakier wysechł zbyt szybko? W tej chwili istnieją także hybrydowe technologie, które pozwalają na przedłużanie złamanych paznokci. W tym celu są produkowane specjalne lakierożele utwardzające. Chronią one płytkę oraz pozwalają nam się cieszyć równymi paznokciami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>