Dlaczego każda kobieta powinna mieć szansę czuć się piękna?

Kanon współczesnego kobiecego piękna koncentruje się na figurze nadmiernie szczupłej, która mieści się w odzieżowym rozmiarze „zero”. Muzy wielkich kreatorów mody od wielu lat są wysokie i wychudzone, a ich twarze niekoniecznie są uznawane za piękne. Modelki te robią oszałamiające światowe kariery i to dla nich przeznaczone są czerwone dywany, po których mogą stąpać wyłącznie ludzie sławni.

Taki kanon jest niedościgniony dla wielu zwykłych pań. Przeciętne kobiety wyglądały zupełnie inaczej niż tego wymaga od nich świat mody.  W krajach bogatych i wysoce uprzemysłowionych dochodzi do dominacji kobiet w rozmiarze plus size – we właściwej wadze lub z paroma nadprogramowymi kilogramami, ale jeszcze bez przekroczenia granicy wprowadzającej ich w otyłość. Otyłości nie ma w krajach azjatyckich, gdyż tamtejsza dieta unika fast foodów. Są one co prawda obecne w Azji, ale Azjaci traktują je jako odskocznię od codziennej diety. Głównie stanowią one punkt wizyt turystów zagranicznych, dla których dania specyficzne dla kuchni azjatyckiej nie zawsze są możliwe do przyjęcia.

Każda kobieta chciałaby czuć się pięknie, ale bardzo często jej dobre samopoczucie jest niszczone przez krytykę innych lub przez zbyt surową samoocenę – możemy nie akceptować tego co widzi w swym odbiciu. Bardzo często brak akceptacji swojego wyglądu jest bezpodstawny, a niską samoocenę można redukować za pomocą zabiegów kosmetycznych. Kosmetyczki z Bełchatowa, są jednymi z najlepszych specjalistek od zabiegów modelująco – ujędrniających. Dzięki nim potrafią podkreślić atuty urody każdej z pań, bez względu na ilość dodatkowych kilogramów. Praca z klientką jest sprawą bardzo indywidualną i opiera się też na umiejętności wsłuchania się w jej marzenia i potrzeby. Nie bez powodu kosmetyczki nazywane są specjalistkami od ciała i duszy. Jeśli jeszcze nie znalazłaś salony, który możesz nazwać „swoim” i do którego lubisz wracać, pora to zmienić. Idąc za przykładem wyszukaj frazę „polecana kosmetyczka Bełchatów swiaturody.com” wśród wyników znajdziesz kilka salonów, które są najwyżej oceniane przez klientki. Warto spróbować w takim miejscu. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że kosmetyczka, która skradła serca wielu klientów, skradnie i twoje.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>