Makijaż permanentny w Łodzi

Wykonanie porannego makijażu zajmuje sporo czasu. Poza tym perfekcyjny makijaż jest narażony na działanie deszczu, potu czy wysokiej temperatury, pod wpływem których rozmazuje się i nie wygląda już tak idealnie. Zwłaszcza kobiety bardzo aktywne i uprawiające sport maja problemy z wykonaniem trwałego makijażu, który wytrzyma basen czy trening na siłowni. Duże ułatwienie to zrobienie makijażu permanentnego, który ma w ofercie każdy profesjonalny salon kosmetyczny w Łodzi. Aby znaleźć salon urody w tym mieście wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło: profesjonalna kosmetyczka Łódź.

Makijaż brwi

Zadbane i odpowiednio wyregulowane brwi to podstawa makijażu. Nadają one twarzy odpowiedni wyraz. Makijaż permanentny brwi sprawi, że staną się one bardziej gęste i wyraziste oraz nabiorą odpowiedniego kształtu bez codziennego, żmudnego poprawiania ich zarysu. Najnowsza metoda to makijaż wykonywany metodą piórkową, gdzie za pomocą specjalnego urządzenia jest wprowadzany barwnik pod skórę. Kosmetyczka (Łódź – swiaturody.com/lodz,kosmetyczka,9.html) rysuje drobne kreseczki, które wyglądają jak naturalne włoski.

Makijaż oczu

Makijaż permanentny może zmienić kształt oczu i nadać spojrzeniu wyrazistości. Zazwyczaj w celu optycznego powiększenia oczu stosuje się cienką, delikatną kreseczkę na dolnej i górnej powiece. W zależności od naturalnej oprawy oczu, koloru włosów i skóry, można domalować kreskę czarną, brązową lub szarą.

Makijaż ust

Dzięki tej metodzie usta mogą zostać optycznie powiększone i można skorygować ich kształt lub asymetrię. Zabieg rozpoczyna się od obrysowania konturu warg przez co dokonuje się ewentualnej korekty ich kształtu. Następnie można przystąpić do wypełniania warg kolorem. Może to być kolor zbliżony do czerwieni wargowej lub od niej jaśniejszy lub ciemniejszy. Sam zabieg może być bolesny więc jest wykonywany najczęściej w znieczuleniu dentystycznym.

Makijaż permanentny jest niezwykle trwały i zazwyczaj można się nim cieszyć kilka lat po czym trzeba wykonać uzupełnienie. Jest to świetny sposób dla osób aktywnych fizycznie lub nie lubiących spędzać zbyt wiele czasu przed lustrem. Jest to tez dobre wyjście dla osób z problemami alergicznymi, które nie mogą używać tradycyjnych kosmetyków. Pigment wprowadzany pod skórę jest pochodzenia naturalnego i w większości przypadków nie powoduje odczynów alergicznych.

1 komentarz

  1. Jeżeli już bym się decydowała to brwi, bo nie umiem sama zrobić sobie tak ładnych jak w salonie. A twarz nabiera zupełnie innego wyrazu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>